Hakkımızda

Değerlerimiz
Müşterilerimiz, çalışanlarımız , tedarikçilerimiz ve yaşadığımız çevre bizim iş ortağımızdır. İş yaparken temel ilkelerimiz vardır, tasarımlarımız , ürünlerimiz , hizmetlerimiz ve bu ilkelere dayanır, bunlarla çelişecek bir faaliyette bulunmamak taahhüdümüzdür.

Karşılıklı kazanma
Tüm faaliyetlerimizin temel noktası iş ortaklarımızla bu faaliyetten ne kazanacağımız üzerine kuruludur. Karşılıklı fayda sağlamayan ilişkilerin uzun soluklu olmayacağını biliriz.

Kalite tesadüf değildir
Tüm faaliyetlerimiz iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak içindir. Bu nedenle kaliteyi bir kerelik bir çalışma değil, sürekli iyileştirme olarak görürüz. Bizim için “kalite tesadüf değildir”, her gün yeniden üretilen bir değerdir.

Yaratıcılık ve değer katma
Faaliyetlerimiz ne olursa olsun temel hedef bunların iş ortaklarımıza değer katmasıdır. Tüm taraflara “değer katacak” en uygun çözüm için çalışırız. “Eğer daha iyi bir çözüm varsa, onu bul” bizim tasarımlarımızın ve projelerimizin temel hareket noktasıdır.

İş güvenliği
İş ortaklarımızın faaliyetlerimiz nedeni ile maruz kalacakları riskleri değerlendirir ve en aza indirmek için çalışırız. İş güvenliğini bir kültürel dönüşüm projesi olarak ele alır ve sadece kendimiz için değil, tüm topluma yaygınlaşması için uğraş veririz.

Çevre
Yaptığımız ne varsa dünyadan alıyoruz ve ona geri veriyoruz. Bunları yaparken onu sağlıklı tutmak, bizim de sağlıkla yaşayabilmemiz demektir . Çevreci teknoloji ve ürünleri kullanarak ve atık yönetim sistemimiz ile ona en az zararı vermeye çalışırız.

endüstri mühendisleri topluluğu

Humat Enerji Sistemleri © 2013